خدمات مجازی سازی

ما به شما در استفاده درست و شناخت بهتر مجازی سازی کمک می‌کنیم. هر روز بر تعداد شرکت‌هایی که به استفاده از مجازی سازی سرور و دسکتاپ روی می‌آورند افزوده می شود. استفاده از تکنولوژی مجازی سازی به کاهش هزینه‌های بخش فناوری اطلاعات شرکت‌ها و استفاده بهینه از منابع و سخت‌افزارهای موجود کمک می‌کند و موجب کاهش چشمگیر زمان در دسترس نبودن و یا از کار افتادن سرورها می‌شود. به‌علاوه، نظارت و مدیریت سرورهای مبتنی بر مجازی سازی با کیفیت و سهولت بیشتری انجام می‌پذیرد.

برخی از خدمات هینزا در بخش مجازی سازی سرور

با استفاده از مجازی سازی در سرورها به طور مثال اگر شما دارای ۴ سرور فیزیکی هستید که بر روی یکی از آن‌ها نرم افزار فروش، بر روی دیگری نرم افزار مالی و بر روی مابقی سرورها نرم افزار اتوماسیون و مدیریت اینترنت نصب شده است، شما می‌توانید به جای تمام این سرورها، از یک سرور که بر روی آن پلتفرم مجازی سازی قرار گرفته است استفاده کنید و این سرورها را به ۴ سرور مجازی تبدیل کنید.

شرکت هینزا با سال‌ها حضور در صنعت فناوری اطلاعات در ایران و اجرای موفق پروژه‌های متعدد مجازی سازی در مقیاس‌های کوچک و بزرگ به عنوان یکی از شرکت‌های پیشتاز در این حوزه می‌تواند به عنوان مشاور و مجری پروژه‌های مجازی سازی در کنار شما باشد.

درخواست مشاوره رایگان